O spoločnosti MASLEN s.r.o.

Spoločnosť MASLEN začala svoju pôsobnosť na slovenskom trhu v roku 2003.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou strešných krytín a trepézov z plechu, pracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov.
Firma disponuje najmodernejšími technologickými zariadeniami v dvoch nových moderných závodoch - v Badíne pri Banskej Bystrici a v Nadlaku a Arade v Rumunsku.  V Českej republike otvorila spoločnosť 3 prevádzky a to v Brne, Jihlave, Zlíne a v roku 2015 aj v Rakúsku vo Viedni.

V súčasnosti sa vyrába šesť typov strešných krytín a sedem typov trapézových plechov jeden typ vlnitého profilu: SÍNUS40.

Súčasťou ponuky je aj kompletný zvodový systém, dodávaný v dvoch rozmeroch a v šiestich farbách. Ďalej je k dispozícii moderné servisné centrum na delenie plechu - pozdĺžne a priečne do šírky plechu 1500 mm, max hrúbky 3mm a maximálnej hmotnosti zvitkov 10t.

Firma MASLEN v snahe sa maximálne priblížiť k svojim zákazníkom vybudovala vlastné predajné klampiarske centrá, kde majú zákazníci k dispozícii kompletný sortiment výrobkov, tabuľových aj zvitkových plechov a taktiež klampiarskeho náradia. Vo väčšine klampiarskych centier je pre zákazníkov k dispozícii kvalitná 4m ohýbačka aj s nožnicou zdarma.

Prevádzky MASLEN sú v súčasnosti v Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Krupine, Lučenci, Michalovce, Nitre, Nových Zámkoch, Poprade, Prešove, Prievidzi, Šahách, Senici, Štúrove, Trenčine, Trnave, Veľkom Krtíši, Zvolene, Žiline, Čečejovciach, Leviciach, Piešťanoch, Rimavskej Sobote, Žarnovici.  Zamestnanci spoločnosti MASLEN poskytujú svojim zákazníkom kvalitný servis, poradenstvo, zameriavanie striech a vypracovanie kladacích plánov zdarma na všetkých prevádzkach.