Odkvapový systém MASLEN

 
 
odkvapy_01Odkvapový systém MASLEN je vysoko kvalitným zvodovým systémom s vynikajúcou viacnásobnou protikoróznou úpravou. Tento systém vyniká atraktívnym vzhľadom, jednoduchou montážou, vysokou životnosťou s minimálnymi nákladmi na údržbu. Napriek svojej kvalite je zvodový systém škridplech ponúkaný v mimoriadne priaznivých cenách.

Farebný zvodový systém z pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou v hrúbke 50 µm je vyrábaný na nových moderných technologických zariadeniach s dôkladnou kontrolou priebehu celého výrobného procesu. Vstupnou surovinou je žiarovo pozinkovaný plech akosti DX 54 s vrstvou zinku 275 g/m2 a ďalšími povrchovými úpravami, ktoré pozostávajú z pasivácie, základného povlaku a plastizolu hrúbke 50 mikr. obojstranne. Uvedený plech je dodávaný renomovaným švédskym výrobcom.

V ponuke je aj zvodový systém vyrábaný z aluzinkového plechu. ALUZINOK je plech s oceľovým jadrom, na ktorý je žiarovo obojstranne nanesená vrstva tzv. ALUZINKU o celkovej hmotnosti 185 g/m2, ktorá je výnimočne odolná voči poveternostným vplyvom. Táto vrstva kovového povlaku obsahuje 55% hliníka , 43,4% zinku a 1,6 % kremíka. Naviac je uvedený plech pokrytý ďalšou vrstvou laku SPT. Daná zliatina vytvára na povrchu unikátnu dekoráciu strieborného kvetu. Zlučuje v sebe ochranné vlastnosti zinku a stabilitu hliníka.

Napriek vysokej kvalite použitého materiálu je cena výsledného zvodového systému mimoriadne priaznivá a prakticky sa približuje k cene zvodových systémov vyrábaných z pozinkovaných plechov. Ďalším v ponuke je zvodový systém vyrábaný z aluzinkového plechu s ďalšou povrchovou úpravou kvalitnými polyuretánovými lakmi, ktoré sú vypaľované vo vypaľovacích boxoch. Uvedený systém ponúka jednak ďalšie zvýšenie protikoróznej ochrany a môže byť dodaný v rôznom odtieni RAL podľa dostupnosti, v krátkych dodacích lehotách.


Odkvapový systém MASLEN

Qr Code