Zdielať

Aké je využitie ohýbačiek plechov na našich pobočkách?

Nezaradené
Aké je využitie ohýbačiek plechov na našich pobočkách?
5-(3 hlasov)

Ak uvažujete nad novou strechou a váhate, či by mala byť práve plechová, chceme vás ubezpečiť, že u nás k plechovej strešnej krytine dostanete vždy niečo navyše. Záleží nám totiž na tom, aby nová strecha presne naplnila vaše očakávania. Ponúkame preto aj doplnkové služby a odborné poradenstvo, s ktorým máte istotu, že nešliapnete vedľa. Aktuálne na všetkých našich pobočkách ponúkame aj ohýbačky plechov. Ako ich môžete využiť a prečo sa oplatí navštíviť naše pobočky? 

Potrebujete ohnúť plechy? Zastavte sa u nás!

Nikdy sme nemali ambíciu stať sa iba ďalším predajcom plechových strešných krytín. Práve naopak, vždy hľadáme možnosti, ako dať viac. Poskytujeme preto klampiarske náradie od renomovaných {[výrobcov a kvalitné príslušenstvo, vďaka ktorému bude vaša nová plechová strecha funkčným a trvácim doplnkom. Presne v zmysle filozofie, že „strecha je korunou domu“. 

Uvedomujeme si, že naša spolupráca nekončí iba dodaním materiálu na realizáciu plechovej strechy. Ponúkame preto kvalitný servis, poradenstvo, zameriavanie striech a vypracovanie kladacích plánov zdarma na všetkých prevádzkach. A máme predsa len aj niečo navyše, čo bežne len tak nenájdete.  

Navštíviť pobočky Maslen sa jednoducho oplatí

Úpravu plechových zvitkov totiž môžete chytiť do vlastných rúk! Na každej pobočke Maslen nájdete štvormetrovú ohýbačku plechu, ktorá vám dáva možnosť ohýbať si u nás zakúpené plechy zdarma. Ide o profesionálne klampiarske ohýbačky, ktoré si svoje využitie nachádzajú nielen pred realizáciou plechových striech, ale aj pri plechových fasádach či ohýbaní plechu na účely zhotovovania ľahkých stavieb. Ohýbanie plechu tak budete mať vďaka nám omnoho ľahšie. 

Čo môžete od našej ohýbačky plechov očakávať? Prvou zásadnou výhodou je, že ju máte prakticky hneď k dispozícii. Ak potrebujte z času na čas ohnúť plech, nemusíte investovať do jej kúpy ani následnej údržby, jednoducho použijete tú našu, čím šetríte čas aj peniaze. Samozrejme, v pobočkách Maslen vždy nájdete niekoho, kto vám s použitím ohýbačky plechov ochotne pomôže. Plechy, ktoré si u nás zakúpite, môžete rovno upraviť na ohýbačke presne podľa svojich individuálnych potrieb. Ohýbačka zvládne nielen ohýbať meď, hliník ale aj oceľové plechy, pričom využiť ju môžete aj na presné ustrihnutie plechu. 

Prečo sa spoľahnúť práve na naše ohýbačky plechov? 

Na záver sme pre vás pripravili krátke zhrnutie výhody našich ohýbačiek plechu, ktoré sú zároveň dôvodmi, prečo si plechy na strechu či fasádu zakúpiť a následne upraviť práve u nás. 

Jednoduché a bezpečné ohýbanie plechu – obsluha ohýbačky plechov je naozaj jednoduchá a zvládnete ju aj v prípade, že sa tejto činnosti bežne nevenujete. Navyše, ohýbačka plechov pracuje tak, aby nepoškodila povrchovú úpravu plechu v procese ohýbania. 

Zvládne aj profilovanie a spevnenie plechu – ak potrebujete vytvoriť profilovaný plech presne podľa svojich požiadaviek, ohýbačka plechu vám to umožní. Rovnako tak môžete vďaka nej spevniť profilovaný materiál. 

Použitie bez poplatku – v prípade, že si u nás zakúpite plechy, ohýbačku plechov máte u nás k dispozícii zadarmo. 

Šetríte čas aj peniaze – ohýbačku plechu nemusíte nikde zložito zháňať, investovať do jej kúpy, prípadne si ju požičiavať. Starosti navyše nebudete mať ani s jej údržbou, o všetko sa totiž postaráme my na pobočkách. Tešíme sa na vašu návštevu! 

Ohodnoťte náš článok

5-(3 hlasov)

Mohlo by vás zaujímať

Strecha ako významný architektonický prvok

Strecha ako významný architektonický prvok

Zaujímavosti Rady

Dizajn strechy z pohľadu architektúry, podobne ako každá forma umenia, má hlboký psychologický vplyv na nás samotných. V priebehu histórie architekti nestavali budovy len ako úkryt, ale umne vytvár...

6. marca 2024

Čítať viac
Jarná akcia „Až jedna tretina strechy zdarma“

Jarná akcia „Až jedna tretina strechy zdarma“

Novinky

Aktuálne máme v akcii ešte dostupných 56 816 m2 plechu Podmienky výhodného nákupu: Platí pre objednávky nad 100m2 akéhokoľvek trapézového plechu a plechových doplnkov. Táto skvelá ponuka sa vzťahuj...

22. februára 2024

Čítať viac
Technické novinky a inovácie v oblasti strešných krytín

Technické novinky a inovácie v oblasti strešných krytín

Zaujímavosti

Lepšie úžitkové vlastnosti, dlhšia životnosť či nižšie náklady na energie. Všetko spomenuté vám môže priniesť nová strecha využívajúca tie najnovšie technické riešenia a inovácie. Pripravili sme pr...

9. januára 2024

Čítať viac