Zdielať

Top 5 najzaujímavejších domov slávnych futbalistov

TOP 5/10

TOP 5/10
Top 5 najzaujímavejších domov slávnych futbalistov

Top 5 najzaujímavejších domov slávnych futbalistov

Zaujímalo vás niekedy, ako bývajú svetoznámi futbalisti a kde nachádzajú svoje útočisko pred svetom keď práve nehrajú, netrénujú alebo sa nezúčastňujú večierkov? Poďte sa s nami pozrieť na tie najzaujímavejšie domy svetoznámych futbalistov.

Svetové futbalové hviezdy sú často stredobodom záujmu nielen pre svoje výkony na futbalových ihriskách, ale aj majetok, ktorý si vďaka svojim obrovským zárobkom môžu dopriať. Luxusné autá, drahé oblečenie, exotické dovolenky sú len malou časťou toho, čo si môžu futbalisti svetového formátu dovoliť. My sme sa ale tentoraz zamerali na ich domy, alebo skôr honosné sídla, ktoré sú neraz aj veľmi zaujímavými architektonickými dielami.

  1. Lionel Messi

Lionel Messi vlastní v súčasnosti viacero domov v Barcelone, ten najlepší ale pripomína doslova nedobytnú pevnosť. Aktuálne jeden z najlepších futbalistov sveta vo svojom dome nemá núdzu o luxus, tento dom má dokonca aj vlastnú divadelnú miestnosť. Nie je to tak dávno, čo bol pre Messiho navrhnutý nový dom, ktorý pri pohľade z vtáčej perspektívy pripomína futbalovú loptu a číslo 10. Zatiaľ však existuje len vo forme štúdie.

Messiho vila pripomína nedobytnú pevnosť
  1. David Beckham

Hoci už David Beckham ukončil svoju aktívnu kariéru, stále ho môžeme považovať za „futbalovú celebritu“. David vlastní viacero luxusných domov, jeden z nich sa nachádza v blízkosti Londýna. Futbalová hviezda si ním spravila radosť v roku 1999 a súčasťou domu je nahrávacie štúdio, telocvičňa a wellness.

Beckhamova vila v blízkosti Londýna
  1. Cristiano Ronaldo

Majstrovským architektonickým dielom je aj vila Cristiana Ronalda v Madride s rozlohou približne 800 m2. Jej súčasťou je 7 spální, 8 kúpeľní a samostatná miestnosť pre trofeje. Odhadovaná cena je vyše 6 miliónov eur.

Ronaldova vila s rozlohou približne 800 m2
  1. Gareth Bale

V Madride ešte chvíľu zostaňme. Len kúsok od vily Cristiana Ronalda má svoje sídlo Gareth Bale, pričom tento dom predtým vlastnil Kaká. Má dve podlažia, garáž pre šesť áut, posilňovňu a nechýba tu ani bazén.

Gareth Bale býva neďaleko od Ronalda
  1. Neymar Junior

Vo francúzskej obci Bougival neďaleko Paríža sa nachádza vila s obrovskou záhradou, ktorá nepatrí nikomu inému, ako svetoznámemu Neymarovi. Vo vnútri nechýba obrovský bazén, sauny, biliard a futbalista si môže oddýchnuť aj v tureckom kúpeli.

Súčasťou Neymarovej vily sú aj turecké kúpele