Zvodový systém

Ponúkame vysoko kvalitný zvodový systém s vynikajúcou viacnásobnou protikoróznou úpravou. Tento systém vyniká atraktívnym vzhľadom, jednoduchou montážou, vysokou životnosťou s minimálnymi nákladmi na údržbu. Zvodový systém je vyrábaný na nových moderných technologických zariadeniach s dôkladnou kontrolou priebehu celého výrobného procesu. Vstupnou surovinou je žiarovo pozinkovaný plech akosti DX 53 a ďalšími povrchovými úpravami, ktoré pozostávajú z pasivácie, základného povlaku a polyesteru HB SK 50 µm obojstranne. V ponuke je aj zvodový systém vyrábaný z aluzinkového plechu. ALUZINOK je plech s oceľovým jadrom, na ktorý je žiarovo obojstranne nanesená vrstva tzv. ALUZINKU o celkovej hmotnosti 185 g/m², ktorá je výnimočne odolná voči poveternostným vplyvom. Táto vrstva kovového povlaku obsahuje 55 % hliníka, 43,4 % zinku a 1,6 % kremíka. Naviac je uvedený plech pokrytý ďalšou vrstvou laku SPT. Daná zliatina vytvára na povrchu unikátnu dekoráciu strieborného kvetu. Zlučuje v sebe ochranné vlastnosti zinku a stabilitu hliníka. Napriek vysokej kvalite použitého materiálu je cena výsledného zvodového systému mimoriadne priaznivá a prakticky sa približuje k cene zvodových systémov vyrábaných z pozinkovaných plechov avšak bez nutnosti tak náročnej ďalšej údržby. Zvodový systém sa vyrába v dvoch veľkostiach 125/87 a 150/97. Žľabový úchyt UNI umožňuje dodatočne upevnenie žľabu k strešnej konštrukcii. Zabraňuje deformáciám alebo odtrhnutiu žľabu v dôsledku veľkej záťaže napr. pri zosúvaní sa snehových vrstiev zo strechy.
Dostupné farby
 

tmavošedá
 

čierna
 

hnedá
 

tehlová
 

červenohnedá
 

šedobiela
 

tmavozelená
Ponúkame vysoko kvalitný zvodový systém s vynikajúcou viacnásobnou protikoróznou úpravou.
 
 
  
 
 
odkvapy_01
Ponúkame vysoko kvalitný zvodový systém s vynikajúcou viacnásobnou protikoróznou úpravou. Tento systém vyniká atraktívnym vzhľadom, jednoduchou montážou, vysokou životnosťou s minimálnymi nákladmi na údržbu. Zvodový systém je vyrábaný na nových moderných technologických zariadeniach s dôkladnou kontrolou priebehu celého výrobného procesu. Vstupnou surovinou je žiarovo pozinkovaný plech akosti DX 53 a ďalšími povrchovými úpravami, ktoré pozostávajú z pasivácie, základného povlaku a polyesteru HB SK 50 μm obojstranne. V ponuke je aj zvodový systém vyrábaný z aluzinkového plechu. ALUZINOK je plech s oceľovým jadrom, na ktorý je žiarovo obojstranne nanesená vrstva tzv. ALUZINKU o celkovej hmotnosti 185 g/m², ktorá je výnimočne odolná voči poveternostným vplyvom. Táto vrstva kovového povlaku obsahuje 55 % hliníka, 43,4 % zinku a 1,6 % kremíka. Naviac je uvedený plech pokrytý ďalšou vrstvou laku SPT. Daná 
zliatina vytvára na povrchu unikátnu dekoráciu strieborného kvetu. Zlučuje v sebe ochranné vlastnosti zinku a stabilitu hliníka. 
 
Napriek vysokej kvalite použitého materiálu je cena výsledného zvodového systému mimoriadne priaznivá a prakticky sa približuje k cene zvodových systémov vyrábaných z pozinkovaných plechov avšak bez nutnosti tak náročnej ďalšej údržby. Zvodový systém sa vyrába v dvoch veľkostiach 125/87 a 150/97. 
 
Žľabový úchyt UNI umožňuje dodatočne upevnenie žľabu k strešnej konštrukcii. Zabraňuje deformáciám alebo odtrhnutiu žľabu v dôsledku veľkej záťaže napr. pri zosúvaní sa snehových vrstiev zo strechy.