Zdielať

Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese

Zaujímavosti
Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese
5-(26 hlasov)

Koncom novembra minulého roku sa nám podarilo úspešne dokončiť rekonštrukciu centrály v Badíne. Na starej známej adrese Badín 655 teraz nájdete centrálu Maslen s ešte atraktívnejším zovňajškom a najmä výrazne zväčšenými vnútornými priestormi. Pozrite si, aký je výsledok veľkej rekonštrukcie nášho hlavného sídla.

Spoločnosť Maslen rastie a spolu s ňou aj jej centrála

Rozširovanie aktivít a čoraz väčší záujem o plechové krytiny Maslen sú hlavnými dôvodmi, prečo bolo potrebné dať centrále nový ráz. Rekonštrukcia začala predĺžením starej kancelárie a vybudovaním nového podlažia nad výrobnými linkami. Čo sa nám tým podarilo dosiahnuť?

maslen centrala

Práce na rekonštrukcii centrály v plnom prúde

Prioritou nebolo iba to, aby centrála pôsobila modernejšie, ale najmä, aby poskytla všetkým oddeleniam spoločnosti Maslen viac priestoru. V centrále je situované obchodné a marketingové oddelenie spolu s oddelením skladového hospodárstva a dispečingom. Pripravená je tiež nová veľká zasadacia miestnosť určená najmä na porady a školenia. Menšia zasadacia miestnosť zas výborne poslúži na prijímanie návštev.

Rekonštrukcia našej centrály je samozrejme veľkým prínosom aj pre zákazníkov, ktorí si sem prídu vybrať novú krytinu, trapézové plechy či ďalšie naše výrobky. Dosiahli sme, že nakupujúci majú ešte širšie možnosti, ako sa s jednotlivými produktmi oboznámiť.

Nové priestory v našej centrále

Čo vás čaká pri návšteve vynovenej centrály Maslen?

V rámci rekonštrukcie sme zatraktívnili predajné priestory. Nachádza sa tu úplne nový vzorkový panel produktov Maslen, vďaka ktorému si môžete detailne prehliadnuť jednotlivé vrstvy strešného plášťa a teda oboznámiť sa s kompletným postupom montáže strešnej krytiny a zvodového systému. Vďaka tomu lepšie pochopíte, na čo sa zamerať pri výbere strechy a zároveň si lepšie predstavíte, ako môže vyzerať vaša nová strecha.

Okrem krytín môžete obdivovať aj strešné doplnky a okná. Vynovená centrála Maslen disponuje strešnými oknami Velux, pričom každé z inštalovaných okien je inak vybavené. Vy si tak môžete okná detailne prezrieť a vyskúšať elektrické ovládanie vnútorných aj vonkajších doplnkov priamo v praxi. Sami sa tak môžete presvedčiť, ako užitočné môžu byť strešné okná.

Nová centrála Maslen

Vo vynovenej centrále si na svoje prídu aj klampiari a remeselníci. Nájdete tu totiž vzorkové stojany spoločnosti Freund, výrobcu kvalitného klampiarskeho náradia, ktoré si môžete vyskúšať a prípadne aj zakúpiť. Vynovená centrála Maslen na známej adrese Badín 655 je reprezentatívnym miestom, kde sa môžete stretnúť s našim tímom, spoznať naše produkty a nechať si aj odborne poradiť. Tešíme sa na vašu návštevu!

Ohodnoťte náš článok

5-(26 hlasov)

Mohlo by vás zaujímať

Nová možnosť zmrazenia aktuálnych nižších cien

Nová možnosť zmrazenia aktuálnych nižších cien

Naše produkty

Aj v roku 2023 sa očakávajú vysoké čísla inflácie, ktoré spôsobujú nielen medzi našimi zákazníkmi neistotu. Je viac než isté, že vysoká inflácia aj tento rok odvetrá z bankových účtov viac ako 10%....

17. januára 2023

Čítať viac
Ako a prečo odvetrávať šikmú strechu?

Ako a prečo odvetrávať šikmú strechu?

Rady

Odvetrávanie šikmých striech neradno podceňovať a mal by to vedieť každý jeden odborník, ktorý sa venuje návrhom a realizácii striech. Napriek tomu je nevhodne navrhnuté odvetrávanie strechy stále ...

22. decembra 2022

Čítať viac
Čo je vetrotesnosť striech a prečo by ste ju mali brať do úvahy?

Čo je vetrotesnosť striech a prečo by ste ju mali brať do úvahy?

Rady

Pri projektovaní novej strechy a výbere strešnej krytiny je potrebné zohľadniť poveternostné podmienky v danej lokalite a počítať aj s prípadnými excesmi. Správne skonštruovanú novú strechu s dosta...

22. decembra 2022

Čítať viac
Kvalitná strecha začína správnou realizáciou krovu

Kvalitná strecha začína správnou realizáciou krovu

Rady

Krov je nosnou konštrukciou šikmých striech a vzhľadom na to, akú dôležitú úlohu plní, zaslúži si mimoriadnu pozornosť nielen pri projektovaní, ale aj pri jeho realizácii. Kvalitne vyhotovený krov ...

19. decembra 2022

Čítať viac