Zdielať

Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese

Zaujímavosti
Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese

Koncom novembra minulého roku sa nám podarilo úspešne dokončiť rekonštrukciu centrály v Badíne. Na starej známej adrese Badín 655 teraz nájdete centrálu Maslen s ešte atraktívnejším zovňajškom a najmä výrazne zväčšenými vnútornými priestormi. Pozrite si, aký je výsledok veľkej rekonštrukcie nášho hlavného sídla.

Spoločnosť Maslen rastie a spolu s ňou aj jej centrála

Rozširovanie aktivít a čoraz väčší záujem o plechové krytiny Maslen sú hlavnými dôvodmi, prečo bolo potrebné dať centrále nový ráz. Rekonštrukcia začala predĺžením starej kancelárie a vybudovaním nového podlažia nad výrobnými linkami. Čo sa nám tým podarilo dosiahnuť?

maslen centrala

Práce na rekonštrukcii centrály v plnom prúde

Prioritou nebolo iba to, aby centrála pôsobila modernejšie, ale najmä, aby poskytla všetkým oddeleniam spoločnosti Maslen viac priestoru. V centrále je situované obchodné a marketingové oddelenie spolu s oddelením skladového hospodárstva a dispečingom. Pripravená je tiež nová veľká zasadacia miestnosť určená najmä na porady a školenia. Menšia zasadacia miestnosť zas výborne poslúži na prijímanie návštev.

Rekonštrukcia našej centrály je samozrejme veľkým prínosom aj pre zákazníkov, ktorí si sem prídu vybrať novú krytinu, trapézové plechy či ďalšie naše výrobky. Dosiahli sme, že nakupujúci majú ešte širšie možnosti, ako sa s jednotlivými produktmi oboznámiť.

Nové priestory v našej centrále

Čo vás čaká pri návšteve vynovenej centrály Maslen?

V rámci rekonštrukcie sme zatraktívnili predajné priestory. Nachádza sa tu úplne nový vzorkový panel produktov Maslen, vďaka ktorému si môžete detailne prehliadnuť jednotlivé vrstvy strešného plášťa a teda oboznámiť sa s kompletným postupom montáže strešnej krytiny a zvodového systému. Vďaka tomu lepšie pochopíte, na čo sa zamerať pri výbere strechy a zároveň si lepšie predstavíte, ako môže vyzerať vaša nová strecha.

Okrem krytín môžete obdivovať aj strešné doplnky a okná. Vynovená centrála Maslen disponuje strešnými oknami Velux, pričom každé z inštalovaných okien je inak vybavené. Vy si tak môžete okná detailne prezrieť a vyskúšať elektrické ovládanie vnútorných aj vonkajších doplnkov priamo v praxi. Sami sa tak môžete presvedčiť, ako užitočné môžu byť strešné okná.

Nová centrála Maslen

Vo vynovenej centrále si na svoje prídu aj klampiari a remeselníci. Nájdete tu totiž vzorkové stojany spoločnosti Freund, výrobcu kvalitného klampiarskeho náradia, ktoré si môžete vyskúšať a prípadne aj zakúpiť. Vynovená centrála Maslen na známej adrese Badín 655 je reprezentatívnym miestom, kde sa môžete stretnúť s našim tímom, spoznať naše produkty a nechať si aj odborne poradiť. Tešíme sa na vašu návštevu!

Mohlo by vás zaujímať

Prečo nepodceniť strešnú fóliu pod plechovou krytinou?

Prečo nepodceniť strešnú fóliu pod plechovou krytinou?

Ako vyberať Rady

Fólie sú dnes už bežnou súčasťou moderných strešných plášťov a vďaka svojim vlastnostiam poskytujú strešnej konštrukcii ochranu, vytvárajú dodatočnú termoizolačnú vrstvu a zároveň dokážu zabezpečiť...

25. mája 2022

Čítať viac
Čo je podpera vedenia na plechové strechy a aká je jej hlavná úloha?

Čo je podpera vedenia na plechové strechy a aká je jej hlavná úloha?

Rady

Drobný, často prehliadaný, no v praxi mimoriadne dôležitý prvok nielen na každej plechovej streche. Podpera vedenia je spôsobom, ako doplniť plechovú strechu o bleskozvod či zvodový systém, ktorý b...

25. mája 2022

Čítať viac
Vlnitý plech a praktické tipy na jeho použitie

Vlnitý plech a praktické tipy na jeho použitie

Nezaradené

Vlnité plechy sú neodmysliteľnou súčasťou mnohých pozemkov a objektov, ktoré na nich stoja. Využitie si nachádzajú nielen v priemyselnom prostredí, ale aj pri občianskych stavbách. Vlnité plechy v ...

25. mája 2022

Čítať viac
Vplyv strechy na tepelnú pohodu v lete

Vplyv strechy na tepelnú pohodu v lete

Rady

Blížia sa najteplejšie mesiace v roku a to je obdobie, kedy v mnohých domácnostiach sú naplno pustené ventilátory a klimatizácie. Počas obdobia, kedy ani teploty v noci neklesajú pod 20 °C sa bez o...

25. mája 2022

Čítať viac