Zdielať

Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese

Zaujímavosti
Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese
5-(27 hlasov)

Koncom novembra minulého roku sa nám podarilo úspešne dokončiť rekonštrukciu centrály v Badíne. Na starej známej adrese Badín 655 teraz nájdete centrálu Maslen s ešte atraktívnejším zovňajškom a najmä výrazne zväčšenými vnútornými priestormi. Pozrite si, aký je výsledok veľkej rekonštrukcie nášho hlavného sídla.

Spoločnosť Maslen rastie a spolu s ňou aj jej centrála

Rozširovanie aktivít a čoraz väčší záujem o plechové krytiny Maslen sú hlavnými dôvodmi, prečo bolo potrebné dať centrále nový ráz. Rekonštrukcia začala predĺžením starej kancelárie a vybudovaním nového podlažia nad výrobnými linkami. Čo sa nám tým podarilo dosiahnuť?

maslen centrala

Práce na rekonštrukcii centrály v plnom prúde

Prioritou nebolo iba to, aby centrála pôsobila modernejšie, ale najmä, aby poskytla všetkým oddeleniam spoločnosti Maslen viac priestoru. V centrále je situované obchodné a marketingové oddelenie spolu s oddelením skladového hospodárstva a dispečingom. Pripravená je tiež nová veľká zasadacia miestnosť určená najmä na porady a školenia. Menšia zasadacia miestnosť zas výborne poslúži na prijímanie návštev.

Rekonštrukcia našej centrály je samozrejme veľkým prínosom aj pre zákazníkov, ktorí si sem prídu vybrať novú krytinu, trapézové plechy či ďalšie naše výrobky. Dosiahli sme, že nakupujúci majú ešte širšie možnosti, ako sa s jednotlivými produktmi oboznámiť.

Nové priestory v našej centrále

Čo vás čaká pri návšteve vynovenej centrály Maslen?

V rámci rekonštrukcie sme zatraktívnili predajné priestory. Nachádza sa tu úplne nový vzorkový panel produktov Maslen, vďaka ktorému si môžete detailne prehliadnuť jednotlivé vrstvy strešného plášťa a teda oboznámiť sa s kompletným postupom montáže strešnej krytiny a zvodového systému. Vďaka tomu lepšie pochopíte, na čo sa zamerať pri výbere strechy a zároveň si lepšie predstavíte, ako môže vyzerať vaša nová strecha.

Okrem krytín môžete obdivovať aj strešné doplnky a okná. Vynovená centrála Maslen disponuje strešnými oknami Velux, pričom každé z inštalovaných okien je inak vybavené. Vy si tak môžete okná detailne prezrieť a vyskúšať elektrické ovládanie vnútorných aj vonkajších doplnkov priamo v praxi. Sami sa tak môžete presvedčiť, ako užitočné môžu byť strešné okná.

Nová centrála Maslen

Vo vynovenej centrále si na svoje prídu aj klampiari a remeselníci. Nájdete tu totiž vzorkové stojany spoločnosti Freund, výrobcu kvalitného klampiarskeho náradia, ktoré si môžete vyskúšať a prípadne aj zakúpiť. Vynovená centrála Maslen na známej adrese Badín 655 je reprezentatívnym miestom, kde sa môžete stretnúť s našim tímom, spoznať naše produkty a nechať si aj odborne poradiť. Tešíme sa na vašu návštevu!

Ohodnoťte náš článok

5-(27 hlasov)

Mohlo by vás zaujímať

Oslavujeme 20 rokov na trhu!

Oslavujeme 20 rokov na trhu!

Naše produkty

20. výročie Maslenu predstavuje významný míľnik v histórii každej spoločnosti, nás nevynimajúc. Poďme sa spolu pozrieť týmito pár riadkami, čím sme si za tých 20. rokov ako firma prešli a na záver ...

24. júla 2023

Čítať viac
Čo sú priehradové väzníky a na čo slúžia?

Čo sú priehradové väzníky a na čo slúžia?

Rady

Priehradové väzníky si nachádzajú v stavebníctve čoraz väčšie uplatnenie, a to prakticky vo všetkých segmentoch. Využiť sa dajú ako pri priemyselných a dopravných stavbách, tak aj bežných rodinných...

22. júna 2023

Čítať viac
Ako a prečo oplechovať atiku?

Ako a prečo oplechovať atiku?

Rady

Atika je architektonickým prvkom, ktorý zďaleka nie je výsadou iba historických stavieb. Práve naopak, atika býva súčasťou napríklad aj moderných rodinných domov s plochou strechou. Či už ju v konk...

18. júna 2023

Čítať viac
Ako funguje paropriepustná fólia a prečo na ňu nezabudnúť?

Ako funguje paropriepustná fólia a prečo na ňu nezabudnúť?

Rady

Nevyhnutnou súčasťou moderných a funkčných strešných plášťov sú aj fólie, ktoré plnia rôzne funkcie. Tie vo všeobecnosti slúžia na ochranu nosných častí strechy, znižovanie únikov tepla z vnútornýc...

12. júna 2023

Čítať viac