Zdielať

Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese

Zaujímavosti
Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese

Koncom novembra minulého roku sa nám podarilo úspešne dokončiť rekonštrukciu centrály v Badíne. Na starej známej adrese Badín 655 teraz nájdete centrálu Maslen s ešte atraktívnejším zovňajškom a najmä výrazne zväčšenými vnútornými priestormi. Pozrite si, aký je výsledok veľkej rekonštrukcie nášho hlavného sídla.

Spoločnosť Maslen rastie a spolu s ňou aj jej centrála

Rozširovanie aktivít a čoraz väčší záujem o plechové krytiny Maslen sú hlavnými dôvodmi, prečo bolo potrebné dať centrále nový ráz. Rekonštrukcia začala predĺžením starej kancelárie a vybudovaním nového podlažia nad výrobnými linkami. Čo sa nám tým podarilo dosiahnuť?

maslen centrala

Práce na rekonštrukcii centrály v plnom prúde

Prioritou nebolo iba to, aby centrála pôsobila modernejšie, ale najmä, aby poskytla všetkým oddeleniam spoločnosti Maslen viac priestoru. V centrále je situované obchodné a marketingové oddelenie spolu s oddelením skladového hospodárstva a dispečingom. Pripravená je tiež nová veľká zasadacia miestnosť určená najmä na porady a školenia. Menšia zasadacia miestnosť zas výborne poslúži na prijímanie návštev.

Rekonštrukcia našej centrály je samozrejme veľkým prínosom aj pre zákazníkov, ktorí si sem prídu vybrať novú krytinu, trapézové plechy či ďalšie naše výrobky. Dosiahli sme, že nakupujúci majú ešte širšie možnosti, ako sa s jednotlivými produktmi oboznámiť.

Nové priestory v našej centrále

Čo vás čaká pri návšteve vynovenej centrály Maslen?

V rámci rekonštrukcie sme zatraktívnili predajné priestory. Nachádza sa tu úplne nový vzorkový panel produktov Maslen, vďaka ktorému si môžete detailne prehliadnuť jednotlivé vrstvy strešného plášťa a teda oboznámiť sa s kompletným postupom montáže strešnej krytiny a zvodového systému. Vďaka tomu lepšie pochopíte, na čo sa zamerať pri výbere strechy a zároveň si lepšie predstavíte, ako môže vyzerať vaša nová strecha.

Okrem krytín môžete obdivovať aj strešné doplnky a okná. Vynovená centrála Maslen disponuje strešnými oknami Velux, pričom každé z inštalovaných okien je inak vybavené. Vy si tak môžete okná detailne prezrieť a vyskúšať elektrické ovládanie vnútorných aj vonkajších doplnkov priamo v praxi. Sami sa tak môžete presvedčiť, ako užitočné môžu byť strešné okná.

Nová centrála Maslen

Vo vynovenej centrále si na svoje prídu aj klampiari a remeselníci. Nájdete tu totiž vzorkové stojany spoločnosti Freund, výrobcu kvalitného klampiarskeho náradia, ktoré si môžete vyskúšať a prípadne aj zakúpiť. Vynovená centrála Maslen na známej adrese Badín 655 je reprezentatívnym miestom, kde sa môžete stretnúť s našim tímom, spoznať naše produkty a nechať si aj odborne poradiť. Tešíme sa na vašu návštevu!

Mohlo by vás zaujímať

Aký bol rok 2021 pre Maslen? Prečítajte si rozhovor s jedným z našich konateľov

Aký bol rok 2021 pre Maslen? Prečítajte si rozhovor s jedným z našich konateľov

Zaujímavosti

Bez preháňania môžeme uviesť, že rok 2021 bol rokom plným zmien a rôznych výziev. Na druhej strane, sú to práve náročné výzvy, ktoré preveria stabilitu a pripravenosť každej spoločnosti. Ako sme zv...

28. februára 2022

Čítať viac
Zelená strecha na plechovej streche: je to vôbec možné?

Zelená strecha na plechovej streche: je to vôbec možné?

Zaujímavosti

Zelené strechy sú jednoznačne na vzostupe a zďaleka nie sú len krátkodobým trendom: pomáhajú udržiavať teplo a zabezpečujú príjemnejšiu mikroklímu vo vnútri objektu. Zelené strechy je v zásade možn...

22. februára 2022

Čítať viac
Solárne panely na plechovej streche: aké sú možnosti realizácie?

Solárne panely na plechovej streche: aké sú možnosti realizácie?

Rady

Ako je možné namontovať fotovoltické systémy na plechové strechy? Nevyužívané strešné plochy je možné využiť aj na výrobu energie pomocou solárnych článkov. Finančné programy pre fotovoltické systé...

20. februára 2022

Čítať viac