Zdielať

Oslavujeme 20 rokov na trhu!

Naše produkty
Oslavujeme 20 rokov na trhu!
3.7-(3 hlasov)

20. výročie Maslenu predstavuje významný míľnik v histórii každej spoločnosti, nás nevynimajúc. Poďme sa spolu pozrieť týmito pár riadkami, čím sme si za tých 20. rokov ako firma prešli a na záver vás potešíme možnosťou výhodnej kúpy našej krytiny.

Ako sme sa rozvíjali až do dnešných dní

Naše prapočiatky sa datujú ešte do 90.rokov, kedy sme ako bratia Jaroslav a Pavol Maslenovci nastúpili do firmy nášho otca, ktorý sa venoval zámočníckej výrobe a montáži oceľových konštrukcií. Otec vtedy potreboval na rozšírenie firmy našu pomoc, a tak sme sa pridali do spoločnosti a pomáhali najmä s nákupom materiálov. Postupne sme začali obchodovať a prevádzkovať obchod s hutným materiálom a železiarstvom. V tomto období sme si uvedomili potenciál výroby plechových strešných krytín, ktoré boli na Slovensku dovtedy cenovo nedostupné, pretože sa dovážali zo zahraničia.

V roku 2003 sme sa odvážili a oficiálne sme založili našu vlastnú firmu, ktorú sme spojili s naším menom. Rozhodli sme sa ísť na trh doslova s vlastnou kožou. Pri pomenovaní firmy podľa vlastného mena je človek totižto nútený zniesť všetky bremená úspechu či neúspechu, ktoré prichádzajú s podnikaním. Táto úroveň osobnej angažovanosti a zodpovednosti slúži ako hnací motor pre nekonečnú tvorbu, vývoj a inovácie. Keď je vaše meno vyryté na tabuli firmy, cítite silnejšiu závislosť na zabezpečení jej kvality a dlhodobého úspechu. Tak či onak, hneď sme po založení firmy spustili výrobu plechových strešných krytín v Badíne pri Banskej Bystrici a odvtedy sme sa nezastavili. Spoločne s tímom oddaných pracovníkov sme postupne rozšírili naše portfólio produktov a osobné praktické skúsenosti nám umožnili čeliť neustálym výzvam trhu.

Naším hlavným cieľom bolo a je dosiahnuť kvalitný slovenský výrobok a zabezpečiť, aby naše strechy zákazníkom vydržali čo najdlhšie. Naša snaha o stále zdokonaľovanie nás priviedla k inováciám a potrebe rozšírenia na zahraničné trhy. S postupom času sme expandovali do okolitých krajín a vytvorili sieť pobočiek. Začiatky budovania pobočkovej siete (aktuálne 23 pobočiek) sa datujú už do roku 2005, kde sme otvorili prvú pobočku v Bratislave. Už o štyri roky neskôr sme sa rozhodli preniknúť aj na rumunský trh. Našu rumunskú časť firmy sme strategicky umiestnili v Nadlaku, čo nám umožnilo dopravne jednoduchší vstup na veľký rumunský trh.

Rast nášho podnikania sa nezastavil a tak ďalším prirodzeným rozšírením bol český trh, kam sme sa dostali v roku 2012 otvorením prvej pobočky v Českej republike a to v Brne. Už o tri roky sme sa rozšírili aj na rakúsky trh a to otvorením našej prevádzky vo Viedni. Tu smerujeme aj naše posledné úsilie s cieľom vybudovať logistické centrum, ktoré ešte viac zlepší dostupnosť našich produktov.

Naša odvaha nepoľaviť v úsilí nás priviedla v koronakrízovom období aj na maďarský trh v roku 2020 a rok 2021 bol pre nás výnimočný okrem iného aj otvorením nových krásných office priestorov na centrále v Badíne. Ešte detailnejší pohľad na históriu našej firmy získate aj prečítaním článkov na Trend a Forbes.

Kým je firma Maslen teraz

Sme náležite hrdí na naše doterajšie úspechy a vďační za našich verných zákazníkov. Rovnako sme vďační nášmu špecializovanému tímu školených profesionálov, ktorí do všetkých projektov prinášajú svoje znalosti a odbornosť, aby zabezpečili ich bezproblémovú realizáciu. Vďaka školeniam a profesionálnemu rozvoju, inováciám a neustálemu zlepšovaniu zostávame v súlade s najnovšími trendmi v našom odvetví. Týmto prístupom sme sa postupne stali najväčším slovenským predajcom na trhu výroby plechových krytín. Keď uvažujeme o minulosti a pozeráme sa do budúcnosti, zaviazali sme sa udržiavať našu povesť dôveryhodného lídra v odvetví strešných krytín a poskytovať našim zákazníkom bezkonkurenčnú kvalitu a služby.

Navyše, v roku 2022 sme dosiahli veľký úspech, keď sme získali prestížne ocenenie – prvú priečku v súťaži „Diamant slovenského biznisu“ v regióne Stred. Toto ocenenie nám prinieslo potvrdenie našej dlhoročnej snahy, oddanosti a kvality nášho podnikania. Je to pre nás obrovská pocta a zároveň motivácia na ďalšie rozširovanie našej činnosti a ponúkanie kvalitných produktov a služieb našim zákazníkom.

Naša úspešná expanzia na okolité trhy nám umožňuje byť medzinárodne konkurencieschopní a zároveň sa viac angažovať v rastúcom stavebnom priemysle v regióne Strednej Európy. Získanie ocenenia „Diamant slovenského biznisu“ je pre nás potvrdením toho, že sme na správnej ceste a že naša snaha o rozvoj a zdokonaľovanie je náležite ocenená.

Vďaka našej technologicky pokročilej výrobe a kvalitným výrobkom sme si získali dôveru a uznanie od zákazníkov, čo nás ešte viac motivuje na trvalé posilňovanie našej pozície na trhu a naďalej poskytovať profesionálne služby na najvyššej úrovni.

Tešíme sa z tohto úspechu a vďaka našim oddaným zamestnancom a verným zákazníkom veríme, že budeme aj naďalej prekonávať výzvy a dosahovať vynikajúce výsledky. Sme hrdí na to, čo sme dosiahli a sme pripravení ďalšie roky ambiciózne rozširovať naše podnikanie a prinášať riešenia pre strechy v regióne Strednej Európy.

Výročná akcia

Pri príležitosti oslavy našich 20. narodenín sme si pre vás ako poďakovanie pripravili akciu 20%, ktorú môžete využiť do 20. augusta 2023 alebo do vypredania zásob. Akcia platí na všetky plechové strechy a doplnky vo farbách červenohnedej (RAL3009) a tehlovej (RAL8004) v našej prémiovej povrchovej úprave MAT a HB50MAT (30 ročná záruka). Pre pravidelných odberateľov sme si pripravili niečo naviac. Pre bližšie informácie sa neváhajte obrátiť na obchodného zástupcu najbližšej prevádzky. Kompletné info o akcii nájdete na https://www.maslen.sk/aktualne-akcie/

Ohodnoťte náš článok

3.7-(3 hlasov)

Mohlo by vás zaujímať

Jarná akcia „Až jedna tretina strechy zdarma“

Jarná akcia „Až jedna tretina strechy zdarma“

Novinky

Aktuálne máme v akcii ešte dostupných 92 124 m2 plechu Podmienky výhodného nákupu: Platí pre objednávky nad 100m2 akéhokoľvek trapézového plechu Táto skvelá ponuka sa vzťahuje na materiály v hrúbka...

22. februára 2024

Čítať viac
Technické novinky a inovácie v oblasti strešných krytín

Technické novinky a inovácie v oblasti strešných krytín

Zaujímavosti

Lepšie úžitkové vlastnosti, dlhšia životnosť či nižšie náklady na energie. Všetko spomenuté vám môže priniesť nová strecha využívajúca tie najnovšie technické riešenia a inovácie. Pripravili sme pr...

9. januára 2024

Čítať viac
Nová možnosť zmrazenia aktuálnych nižších cien

Nová možnosť zmrazenia aktuálnych nižších cien

Naše produkty

Aj v roku 2024 máme pre vás možnosť si kúpiť našu strešnú krytinu za aktuálne nižšie ceny a nechať si ju dodať neskôr. Vyhnite sa avizovanému zvyšovaniu cien strešných krytín. Pre koho je táto možn...

16. decembra 2023

Čítať viac