Zdielať

Predstavujeme vám náš nový produkt Klikpanel

Naše produkty
Predstavujeme vám náš nový produkt Klikpanel

Nové strešné panely Maslen Klikpanel vás presvedčia o tom, že plechové strešné krytiny majú svoje miesto aj na stavbách s originálnou a netradičnou architektúrou. Toto riešenie v sebe spája všetky výhody plechových striech vrátane dlhej životnosti a nízkej hmotnosti. Výborne sa bude hodiť nielen na horskú chatu ale aj na budovu v historickom centre mesta. Zistite, prečo by ste pri výbere novej strechy určite nemali prehliadnuť strešné panely Klikpanel.

Plechová strešná krytina môže mať nespočetne veľa podôb. Svojim vzhľadom môže pripomínať tradičnú pálenú škridlu, betónovú krytinu, prípadne svojim hladkým povrchom nijako nenarúšať estetiku stavby. Plechová strešná krytina je plnohodnotnou alternatívou k ostatným materiálom. Nové strešné panely Maslen Klikpanel sú toho len ďalším dôkazom. Svojim dizajnom pripomínajú klasickú falcovanú krytinu so stojatou drážkou, ktorú bezpochyby môžeme považovať za nadčasovú.

Strešné panely Maslen Klikpanel sa vyznačujú špeciálnym zámkom

Strešné panely Maslen Klikpanel spoznáte podľa 25,5 mm vysokého zámku. Ten je unikátnym riešením, vďaka ktorému sa táto krytina hodí na celý rad rôznych stavieb a práve v ňom spočívala najväčšia prednosť tejto strešnej krytiny. Pokladanie panelov Maslen Klikpanel je totiž vďaka zámkovému systému  jednoduché a zvládnete ho aj bez špeciálneho náradia či predchádzajúcich skúseností.

Vďaka „klik“ systému je pokladanie týchto panelov nielen  jednoduché, ale aj rýchle. Šetríte teda nielen čas aj financie. Vďaka precíznemu spracovaniu do seba jednotlivé panely krásne zapadajú, čím vytvoria pevnú a trvácnu strešnú krytinu. Ďalšou výhodou krytiny Maslen Klikpanel je skryté kotvenie, ktoré žiadnym spôsobom nenarúša vzhľad strechy. Skryté kotvenie má pritom svoj význam aj z pohľadu životnosti.

Za účelom skrytého kotvenia je každý panel vybavený perforovanou drážkou. Kotvenie je ideálne vykonať skrutkou s plochou hlavou. Už vyššie sme spomenuli, že strešné panely Maslen Klikpanel sú vhodné na zastrešenie rôznych stavieb, využiť ich môžete na všetky strechy so sklonom už od 10 stupňov.

Klikpanel je rýchlou a dostupnou cestou ku kvalitnej streche

Základom panelov Klikpanel je kvalitný materiál

Strešné panely Maslen Klikpanel sú vyhotovené z kvalitného ocelového či hliníkového plechu. Ich povrch je precízne pozinkovaný tak, aby bola strecha po celú dobu svojej životnosti spoľahlivo chránená pred vonkajšími vplyvmi. Nemusíte sa tak obávať žiadnej korózie. Kvalitná povrchová úprava s použitím svetlostálych lakov je zárukou toho, že strecha vyhotovená z panelov Maslen Klikpanel si svoj pôvodný vzhľad zachová po celé desaťročia.

Dizajn panelov Maslen Klikpanel je vhodný pre rôzne stavby

Plechová strecha z panelov Maslen Klikpanel je vhodná pre rôzne stavby. Na prvý pohľad sa najviac podobá na falcované plechové strechy, ktoré sú typické pre chaty a domy v horských oblastiach, prípadne stavby umiestnené doslova v lone prírody. Toto riešenie sa dá perfektne kombinovať nielen s modernou ale aj tradičnou architektúrou, preto sa hodí aj do centier historických miest.

Klikpanel sa hodí na strechy rôznych tvarov

Veľkou výhodou je aj pestrá ponuka farieb zo vzorkovnice RAL, vybrať si môžete rôzne farby od čiernej, cez červenú, modrú či tmavozelenú až po bielu a striebornú. Strešné panely Maslen Klikpanel v sebe spájajú všetky výhody plechový striech. Sú ľahké, odolné a vhodné pre rôzne typy architektúry. Svoje uplatnenie si nájdu na klasických chatách, ale aj moderných domoch, či väčších historických budovách. Ide o ucelený systém s jednoduchou montážou, ktorého výsledkom je atraktívna strecha so životnosťou vyše 30 rokov. Cesta ku kvalitnej plechovej streche nemusí byť vôbec zložitá a drahá, systém Maslen Klikpanel je toho dôkazom.

Mohlo by vás zaujímať

5 tipov, ako si vybrať pokrývača strechy

5 tipov, ako si vybrať pokrývača strechy

Rady

Rekonštruujete alebo idete rovno stavať novú strechu? Tak po výbere tej správnej strešnej krytiny budete zrejme riešiť otázku, ako si vybrať kvalitných majstrov. Pripravili sme pre vás 5 tipov, ako...

7. septembra 2021

Čítať viac
Prečo je dôležitý tesniaci pás okolo komína a akým spôsobom sa dá ešte použiť?

Prečo je dôležitý tesniaci pás okolo komína a akým spôsobom sa dá ešte použiť?

Rady

Pri každej streche je veľmi dôležité aj jej utesnenie. Platí to najmä o okolí komína, vikierov, výlezov a strešných okien. Jednoducho, všetky miesta, cez ktoré by mohlo v budúcnosti zatekať prípadn...

5. septembra 2021

Čítať viac
Záveterné lišty na streche: aké sú ich funkcie a prečo sú také dôležité?

Záveterné lišty na streche: aké sú ich funkcie a prečo sú také dôležité?

Rady

Oplechovanie strechy má priamy vplyv na jej úžitkové vlastnosti. Ak nezanedbáte výber a montáž klampiarskych doplnkov, konštrukcia pod strešnou krytinou bude dostatočne chránená pred poveternostným...

2. septembra 2021

Čítať viac
Šikmá strecha ako tradičná voľba: aké prináša výhody?

Šikmá strecha ako tradičná voľba: aké prináša výhody?

Zaujímavosti

Jedným zo základných kritérií, podľa ktorých rozlišujeme strechy je ich sklon. Pri výbere strechy spravidla „proti“ sebe stoja strechy ploché a šikmé, ktoré u nás stále prevažujú a patria medzi veľ...

17. júla 2021

Čítať viac