Zdielať

Predstavujeme vám náš nový produkt Klikpanel

Naše produkty
Predstavujeme vám náš nový produkt Klikpanel
5-(23 hlasov)

Nové strešné panely Maslen Klikpanel vás presvedčia o tom, že plechové strešné krytiny majú svoje miesto aj na stavbách s originálnou a netradičnou architektúrou. Toto riešenie v sebe spája všetky výhody plechových striech vrátane dlhej životnosti a nízkej hmotnosti. Výborne sa bude hodiť nielen na horskú chatu ale aj na budovu v historickom centre mesta. Zistite, prečo by ste pri výbere novej strechy určite nemali prehliadnuť strešné panely Klikpanel.

Plechová strešná krytina môže mať nespočetne veľa podôb. Svojim vzhľadom môže pripomínať tradičnú pálenú škridlu, betónovú krytinu, prípadne svojim hladkým povrchom nijako nenarúšať estetiku stavby. Plechová strešná krytina je plnohodnotnou alternatívou k ostatným materiálom. Nové strešné panely Maslen Klikpanel sú toho len ďalším dôkazom. Svojim dizajnom pripomínajú klasickú falcovanú krytinu so stojatou drážkou, ktorú bezpochyby môžeme považovať za nadčasovú.

Strešné panely Maslen Klikpanel sa vyznačujú špeciálnym zámkom

Strešné panely Maslen Klikpanel spoznáte podľa 25,5 mm vysokého zámku. Ten je unikátnym riešením, vďaka ktorému sa táto krytina hodí na celý rad rôznych stavieb a práve v ňom spočívala najväčšia prednosť tejto strešnej krytiny. Pokladanie panelov Maslen Klikpanel je totiž vďaka zámkovému systému  jednoduché a zvládnete ho aj bez špeciálneho náradia či predchádzajúcich skúseností.

Vďaka „klik“ systému je pokladanie týchto panelov nielen  jednoduché, ale aj rýchle. Šetríte teda nielen čas aj financie. Vďaka precíznemu spracovaniu do seba jednotlivé panely krásne zapadajú, čím vytvoria pevnú a trvácnu strešnú krytinu. Ďalšou výhodou krytiny Maslen Klikpanel je skryté kotvenie, ktoré žiadnym spôsobom nenarúša vzhľad strechy. Skryté kotvenie má pritom svoj význam aj z pohľadu životnosti.

Za účelom skrytého kotvenia je každý panel vybavený perforovanou drážkou. Kotvenie je ideálne vykonať skrutkou s plochou hlavou. Už vyššie sme spomenuli, že strešné panely Maslen Klikpanel sú vhodné na zastrešenie rôznych stavieb, využiť ich môžete na všetky strechy so sklonom už od 10 stupňov.

Klikpanel je rýchlou a dostupnou cestou ku kvalitnej streche

Základom panelov Klikpanel je kvalitný materiál

Strešné panely Maslen Klikpanel sú vyhotovené z kvalitného ocelového či hliníkového plechu. Ich povrch je precízne pozinkovaný tak, aby bola strecha po celú dobu svojej životnosti spoľahlivo chránená pred vonkajšími vplyvmi. Nemusíte sa tak obávať žiadnej korózie. Kvalitná povrchová úprava s použitím svetlostálych lakov je zárukou toho, že strecha vyhotovená z panelov Maslen Klikpanel si svoj pôvodný vzhľad zachová po celé desaťročia.

Dizajn panelov Maslen Klikpanel je vhodný pre rôzne stavby

Plechová strecha z panelov Maslen Klikpanel je vhodná pre rôzne stavby. Na prvý pohľad sa najviac podobá na falcované plechové strechy, ktoré sú typické pre chaty a domy v horských oblastiach, prípadne stavby umiestnené doslova v lone prírody. Toto riešenie sa dá perfektne kombinovať nielen s modernou ale aj tradičnou architektúrou, preto sa hodí aj do centier historických miest.

Klikpanel sa hodí na strechy rôznych tvarov

Veľkou výhodou je aj pestrá ponuka farieb zo vzorkovnice RAL, vybrať si môžete rôzne farby od čiernej, cez červenú, modrú či tmavozelenú až po bielu a striebornú. Strešné panely Maslen Klikpanel v sebe spájajú všetky výhody plechový striech. Sú ľahké, odolné a vhodné pre rôzne typy architektúry. Svoje uplatnenie si nájdu na klasických chatách, ale aj moderných domoch, či väčších historických budovách. Ide o ucelený systém s jednoduchou montážou, ktorého výsledkom je atraktívna strecha so životnosťou vyše 30 rokov. Cesta ku kvalitnej plechovej streche nemusí byť vôbec zložitá a drahá, systém Maslen Klikpanel je toho dôkazom.

Ohodnoťte náš článok

5-(23 hlasov)

Mohlo by vás zaujímať

Strecha ako významný architektonický prvok

Strecha ako významný architektonický prvok

Zaujímavosti Rady

Dizajn strechy z pohľadu architektúry, podobne ako každá forma umenia, má hlboký psychologický vplyv na nás samotných. V priebehu histórie architekti nestavali budovy len ako úkryt, ale umne vytvár...

6. marca 2024

Čítať viac
Jarná akcia „Až jedna tretina strechy zdarma“

Jarná akcia „Až jedna tretina strechy zdarma“

Novinky

Aktuálne máme v akcii ešte dostupných 56 816 m2 plechu Podmienky výhodného nákupu: Platí pre objednávky nad 100m2 akéhokoľvek trapézového plechu a plechových doplnkov. Táto skvelá ponuka sa vzťahuj...

22. februára 2024

Čítať viac
Technické novinky a inovácie v oblasti strešných krytín

Technické novinky a inovácie v oblasti strešných krytín

Zaujímavosti

Lepšie úžitkové vlastnosti, dlhšia životnosť či nižšie náklady na energie. Všetko spomenuté vám môže priniesť nová strecha využívajúca tie najnovšie technické riešenia a inovácie. Pripravili sme pr...

9. januára 2024

Čítať viac