Zdielať

10 najkrajších výhľadov zo striech na svete

TOP 5/10
10 najkrajších výhľadov zo striech na svete

10 najkrajších výhľadov zo striech na svete 

Ak sa chystáte na cestovanie po svete a máte v obľube výhľady na mestá s dobrým jedlom či drinkom v ruke, odporúčame vám týchto 10 miest, ktoré stoja za návštevu. Môžete tu drinky piť pri bazéne a zároveň sledovať panoramatické výhľady či už cez deň alebo v noci, keď mestá hýria farbami.

  1. Singapurský Marina Bay Sands hotelový bazén

Strešný bazén s 360 stupňovým výhľadom na mesto je situovaný na 57. poschodí. Nadobudnete v ňom pocit, že je nekonečný, nakoľko má dĺžku približne 150 metrov. Infinity bazén s neskutočným výhľadom na Singapur zabezpečuje hotelu nepretržitú obsadenosť.

  1. Level 43 Sky Lounge v Dubaji

Terasa situovaná v 155 metrovej výške nad zemou ponúka zo 43. poschodia nádherný panoramatický výhľad na celý Dubaj a jeho architektúru. Terasa je prístupná len pre hotelových hostí, no i napriek tomu býva preplnená.

  1. Skye bar hotela Unique v Brazílii

Situovaný len na ôsmom poschodí, ale s magickým 360 stupňovým výhľadom na nočné Sao Paulo vám vezme dych. Vychutnávať si západ slnka na krásnej drevenej terase pri bazéne s drinkom v ruke nie je určite zlé.

  1. Hong Kongský Steakhouse situovaný v srdci Wan Chai

Čo je lepšie ako dať si kvalitný steak s grandióznym výhľadom z 31. poschodia na panorámu Hongkongu? Možno už len dať si tu osviežujúci koktail alebo pohár kvalitného vínka pri západe slnka.

  1. 1 Hotel South Beach v Miami s reštauráciou Watr

Fantastický výhľad na oceán vám zabezpečí terasa v polynézskom štýle s bazénom na 18. poschodí. V tomto luxusnom bazéne na streche hotela si môžete vychutnať západ slnka nad Atlantickým oceánom s miešaným drinkom v ruke.

  1. Bar s výhľadom na vežatú Florenciu

Na streche luxusného hotela situovaného pri rieke Arno sa rozprestiera reštaurácia s barom SESTO on Arno s absolútne magickým výhľadom na celú Florenciu a jej okolie. Milovníci toskánskych miest by si mali zapísať toto miesto do svojho bucket listu.

  1. Bar s Manhattanom na dlani

Ďalšia luxusná terasa je situovaná na streche fantastického Kimpton Ink48 hotela v New Yorku. Ponúka výhľad na rieku Hudson a mohutnú panorámu Manhattanu, ktorá očarí cez deň, ale určite aj v noci.

  1. Budapeštiansky High Note Skybar

Síce nemá tak blízko k oblohe, keďže je len na deviatom poschodí, za to však svojim návštevníkom ponúka neskutočné výhľady na celú Budapešť vďaka dvom menším panoramatickým terasám. 

  1. Bar Ceresio 7 na streche Milánskeho hotela

Strešná terasa, kde je bar s reštauráciou a bazénmi situovaný, vám ponúkne úžasný výhľad na panorámu Milána a okolie. Sledovať pri bazéne západ slnka nad talianskou metropolou musí byť úchvatné.

  1. Najvyššie položený bar v Bombaji

Výhľad na Arabské more a bezkonkurenčné pohodlie vám zabezpečí terasa tohto baru. Štyri ročné obdobia v Mumbai musia byť naozaj magické...

Či už to bude v New Yorku, Brazílii, talianskej Florencii alebo v neďalekej Budapešti, určite vám tieto strechy aspoň na chvíľku vezmú dych svojou lokalitou a neskutočným výhľadom.