Zdielať

TOP 10 striech s tými najlepšími párty: tieto rooftop bary stoja za návštevu!

TOP 5/10
TOP 10 striech s tými najlepšími párty: tieto rooftop bary stoja za návštevu!

Bary na streche, alebo ak chcete, rooftop bary sú vyhľadávanými miestami domácich, ale aj turistov v mnohých svetových metropolách. Užiť si miešaný drink v spojení s krásnym výhľadom na mesto je skrátka zážitkom. Nie vždy ide len o relax, rooftop bary po celom svete sú tiež miestami, na ktorých môžete zažiť úžasné párty s dídžejmi a zábavou až do skorých ranných hodín. V dobe prísnych protipandemických opatrení si ich poďme aspoň touto formou pripomenúť. 

Level 27 – Varšava, Poľsko

Jeden z najlepších párty rooftop barov sa nachádza hneď u našich severných susedov. Ako už názov napovedá, umiestnený je na 27. poschodí a oplatí sa tiež spomenúť, že tento bar sa iba nedávno dostal do rebríčka 100 najlepších klubov sveta. S koktailom v ruke, oblohou nad hlavou a tanečnou hudbou tu zažijete neopakovateľnú párty atmosféru. Level 27 disponuje vonkajšou terasou s rozlohou 450 m2, ktorá ponúka dosť priestoru nielen pre tancujúcich, ale aj pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať výhľad na Varšavu. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIR ADAM TWARDOWSKI 🛸 (@adamm_models)

 

The Roof – Madrid, Španielsko

Tento bar všetci miestni dobre poznajú a vy by ste ho mali spoznať tiež. Nachádza sa na 7. poschodí hotela Melia, vyvezie vás sem veľmi zaujímavo pôsobiaci výťah a celú funky-párty atmosféru tu dotvára ultrafialové svetlo. Bar je zabudovaný do kamennej steny a v interiéri sa miešajú klasické prvky s modernými – čaká tu na vás množstvo lešteného chrómu, biele sedačky a mramorové stoly. No a samozrejme, takmer každý deň je na programe párty s iným dídžejom. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Le Goût Du Voyage (@le_gout_du_voyage_lh)

ME Ibiza – Ibiza

Na Ibize párty rooftop bar nemôže chýbať! ME Ibiza je bar s fantastickým 360° výhľadom na Stredozemné more a blízky záliv. Kým cez deň si tu môžete len tak oddýchnuť pri poháriku miešaného nápoja, po zotmení sa bar zmení na miesto divokých párty, ktoré neraz trvajú až do svitania. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Raquel (@rraquelhhevia)

WHITE Dubai – Dubaj, UAE

Od svojho otvorenia v roku 2013 sa tento podnik pravidelne objavuje v rôznych svetových rebríčkoch najlepších klubov. Z jeho veľkej terasy si vychutnáte výhľad na panorámu Dubaja vrátane majestátnej Burj Khalifa. Každý týždeň sa tu konajú rôzne tematické party od Ladie´s Night až po hip-hop a RnB. Na to, aby ste mali po celú noc zabezpečené adekvátne občerstvenie, sa v strede nachádza veľký kruhový bar, kde vás radi obslúžia. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa WHITE Dubai (@whitedubai)

Somewhere Nowhere NYC – New York, USA

Bar s týmto tajuplným názvom nájdete na 38. a 39. poschodí hotela Renaissance NY Chelsea, pričom patrí medzi najvyššie položené bary v New Yorku. So svojou rozlohou vyše 512 m2 ponúka dostatok priestoru nielen na nočný život, ale nachádza sa tu aj relaxačná zóna s bazénom, odkiaľ si vychutnáte úžasný výhľad na Manhattan. Svoje akcie tu pravidelne mávajú nielen miestni ale aj medzinárodní dídžeji. 

Cerise Rooftop – Chicago, USA

Cerise Rooftop bar situovaný 26. poschodí vám ponúkne zaujímavý výhľad na panorámu mesta Chicago. Cez pracovný týždeň ide o bar ako stvorený na oddych po ťažko dni či na neformálne stretnutie pri miešanom drinku. Cez víkendy sa ale pokojná atmosféra vytráca a so zotmením prichádzajú na rad dlhé párty pod taktovkou známych dídžejov. Ak sa sem rozhodnete zavítať práve cez víkend, miesto si určite rezervujte vopred. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cerise Rooftop (@ceriserooftop)

Chill SkyBar Saigon – Ho či minovo Mesto, Vietnam

Prvý rooftop bar v meste na 26. poschodí AB Tower má aj po rokoch čo ponúknuť. Cez deň a podvečer si tu môžete oddýchnuť nielen pri drinkoch, ale dopriať si aj poriadnu porciu steaku či morských plodov. Po zotmení prichádza tá správna párty s množstvom svetelných efektov. Podsvietený je dokonca celý vonkajší bar, takže ani po pár pohárikoch ho poľahky nájdete. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ASEAN Watcher (@asean_watcher)

CÈ LA VI – Singapur

Tento bar nájdete na svetoznámej Marina Bay Sands v Singapure a okrem fantastického výhľadu na mesto a oceán sa pripravte aj na modernú ázijskú kuchyňu. Za pozornosť stoja aj dekorácie tohto baru, ktoré pôsobia naozaj výnimočne. Vďaka veľkorysým priestorom ponúka CÈ LA VI dostatok priestoru pre tých, ktorí sa chcú zabávať, ako aj pre tých, ktorí sem prišli za gastronomickým zážitkom. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa CÉ LA VI Singapore (@celavisingapore)

Aer Lounge – Bombaj, India

Aer Lounge je najvyššie položeným barom v celom Bombaji a ponúkne vám krásny výhľad na biznis štvrť Worli a Arabské more. Samotný bar je dostupný priamo z hotela cez luxusné schodisko. Po prekonaní schodov na vás čaká luxusne zariadení priestor zdobený neónmi a bielymi sedačkami. Aer Lounge je mimoriadne vyhľadávaný nielen turistami, ale aj miestnou smotánkou. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AER Bar and Lounge (@aerbarmumbai)

Vertigo & Moon Bar – Bangkok, Thajsko

Na 61. poschodí hotela Banyan Tree sa nachádzajú dve legendárne miesta – reštaurácia Vertigo a Moon Bar. Nielen vďaka 360° výhľadu na celý Bangkok sú zárukou jedinečného zážitku, poteší aj široká ponuka jedál či miešaných nápojov. Oplatí sa mať šťastie na počasie, pretože reštaurácia ani bar nie sú kryté. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 📸 (@my.vibe.collection)

Mohlo by vás zaujímať

Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese

Naša centrála je v novom šate, ale stále na známej adrese

Zaujímavosti

Koncom novembra minulého roku sa nám podarilo úspešne dokončiť rekonštrukciu centrály v Badíne. Na starej známej adrese Badín 655 teraz nájdete centrálu Maslen s ešte atraktívnejším zovňajškom a na...

8. marca 2022

Čítať viac
Aký bol rok 2021 pre Maslen? Prečítajte si rozhovor s jedným z našich konateľov

Aký bol rok 2021 pre Maslen? Prečítajte si rozhovor s jedným z našich konateľov

Zaujímavosti

Bez preháňania môžeme uviesť, že rok 2021 bol rokom plným zmien a rôznych výziev. Na druhej strane, sú to práve náročné výzvy, ktoré preveria stabilitu a pripravenosť každej spoločnosti. Ako sme zv...

28. februára 2022

Čítať viac
Zelená strecha na plechovej streche: je to vôbec možné?

Zelená strecha na plechovej streche: je to vôbec možné?

Zaujímavosti

Zelené strechy sú jednoznačne na vzostupe a zďaleka nie sú len krátkodobým trendom: pomáhajú udržiavať teplo a zabezpečujú príjemnejšiu mikroklímu vo vnútri objektu. Zelené strechy je v zásade možn...

22. februára 2022

Čítať viac
Solárne panely na plechovej streche: aké sú možnosti realizácie?

Solárne panely na plechovej streche: aké sú možnosti realizácie?

Rady

Ako je možné namontovať fotovoltické systémy na plechové strechy? Nevyužívané strešné plochy je možné využiť aj na výrobu energie pomocou solárnych článkov. Finančné programy pre fotovoltické systé...

20. februára 2022

Čítať viac